Kapat

Sepet

0

Sepet Boş

Alışverişe Devam
https://www.yildirimelmedikal.com

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

HAFTA İÇİ

Sabah : 08:00

Akşam : 23:00

HAFTA SONU 

Cumartesi : 08:30 - 22:00

Pazar : 09:00-2300

Hakkımızda

2015 yılında firmamız üretim aşamasına başlamış bulunmaktayız,deneyimli kadromuz,engin tevrübemiz ve ilkeli ticaretimiz,bizim sahip olmakla övündüğümüz firmamız ISO 9001:2015 VE ISO 13485:2016 YÖNETİM KALİTE BELGELİ olup, ürünlerimiz TSE ve CE BELGELİDİR.YILDIRIMEL MEDİKAL çatısı altında imalatçı firma izmir karabağlarda en son teknoloji imkanlarla donatılan 1200 m2 alanda hastane demirbaşları ve büro mobilyaları üretiminin tamamını kapsayan konseptimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
KALİTE:
Müşteri memluniyetini ve verimliliğini arttırmak amacıyla toplam kalite yönetim süreçlerine ve sürekli iyleştirme faliyetlerine önem veriyoruz.Lojistik uygulamalar içerisinde yer alan sevkiyatlarda,paketleme,yükleme ve kalite kontrol onayının alındığının kontrolü ve işaretlerini kapsayan sevkiyat ile ürün iade prosödürleri gibi kalite süreçleri dökümante edilmişme uygulamanın sürkliliği sağlanmıştır.
Firmamız kalitedeki başarısını başkalarının başarısızlıklarına göre deyil;kendi başarı kriterlerimize göre değerlendiriyoruz.
MİSYONUMUZ;
İnsan sağlığının dünyadaki en önemli değer olduğunun bilincinde çalışarak insan için en iyisini ve kalitelisini üretmektedir.
VİZYONUMUZ;
Firmamız sektördeki yeni gelişmeleri,yakından takip etmekte olup yeni ürünlerimizi ülkemiz için imal edip halkımıza sunmayı ilke edinmiş olup firmamızı daha ileriye götürmemiz için tüm personellerimizle beraber çaba sarfetmekdeyiz.