Kapat

Sepet

0

Sepet Boş

Alışverişe Devam

3 Motorlu full abs

Ürün Kodu : EA402

Miktar
Teslimat Bilgisi : Ürün Teslimatı Aynı Gündür
Fiyatını Sorunuz

3 Motorlu hareketli yatak

3 motorlu hareketli yatak üç motoru üzerinde barındırmakta olup kullanıcının kolayca bakılması için tasarlanmıştır. Yatağın çok sayıda özelliği bulunmakta olup piyasadaki diğer yatak modellerine göre tercih edilmektedir. Özellikleri arasında kolay temizlenmesi ve  Ayrıca hem evde hem de  kullanılabilecek yatağın hareket kabiliyeti kullanıcının kolayca taşınmasını ve duruma göre baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

3 motorlu hareketli karyola nasıl kullanılır?

3 motorlu hasta yatağı hastaların bakımını üstlenen kişilerce kolayca kullanılabilmektedir. Ayrıca motorunun gücü sayesinde kilolu hastaların kullanımı içinde uygundur. Hasta yakınının kilolu hastaların bakımında da yatağın aşağı yukarı hareket ettirilmesini sağlamaları kolayca mümkün olmaktadır. 3 motorlu hasta yatağı normal evdeki yatakların boyutunda olup yükseklik ayarı yapılabildiği için de hasta bakıcısının kullanım kolaylığı hedeflenmiştir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

3 motorlu hareketli  yatak üzerinde bulunan hava delikleri sayesinde yatağın hava almasını sağlamaktadır. Bu sayede hastanın gribal enfeksiyon ya da yatak yaralarına maruz kalması engellenmektedir. 3 motorlu hareketli yatak  üç adet piston motoru bulundurur. Bu da yatağın kolay hareket ettirilmesini sağlar. Ayrıca yatağı baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilmesi sağlanabildiği gibi aşağı yukarı hareket ettirilmesi de sağlanmaktadır. 3 motorlu hareketli yatak  dört bir tarafında serum aparatı bulundurur ve bu aparat çok sayıda kullanıcı  tarafından sadece serum için kullanılmadığından sağlam bir şekilde üretilmiştir. 

3 motorlu hareketli yatak  aparatlarının sökülüp takılabilmesi temizleme kolaylığı sağlar ve bu sayede hasta için temiz bir ortam sağlanmış olur. Aynı zamanda yatağın korkulukları bulunmakta  güvenliği sağlanmak istenmiştir hem de bu aparatların sökülüp takılabilir olması da hastanın yataktan indirilmesi durumunda kolaylık sağlaması hedeflenmiştir. Tekerlekli olan yatağın tekerleklerinin tamamen hareketsiz konuma getirilmesi de sağlanabilmektedir.