Kapat

Sepet

0

Sepet Boş

Alışverişe Devam

4 motorlu ABS

Ürün Kodu : EA401

Miktar
Teslimat Bilgisi : Ürün Teslimatı Aynı Gündür
Fiyatını Sorunuz

4 Motorlu Yatağımız: Tüm arge çalışmaları yıldırımel medikal tarafından yapılan  4 motorlu yatak modeli Türkiye'nin en fonksiyonel özellikli kumandalı yatak olma özelliğine sahiptir. 6000 newtonluk 4 adet piston motorları sayesinde kilolu kişlerin kullanımına uygun hale getirilmiş kumandalı çeşididir. Standart yatak modellerine nazaran daha uzun ve daha geniş bir yapıya sahip olması, uzun boylu kişilerin kullanımına olanak vermektedir. Tüm bu özelliklerin yanında kumandalı, alçaldığında Türkiye'nin en alçak elektirikli olacak şekilde dizayn edilmiştir. Yükseldiğinde ise bakım kolaylığı sağlaması açısından Türkiye'nin en yüksek motorlu yatak modelidir.

Tüm arge çalışmaları yıldırımel medikal tarafından yapılıp üretilen elektirikli yatak olup bu kadar özeliğe rağmen kar marjı çok düşük tutularak insanların hizmetine sunulmuştur. Yataklarımızın fiyatları arasında fonksiyonel anlamda rakip bile olamayacak 4 motorlu yatak modellerinin neredeyse yarı fiyatına sunulmaktadır.  

4 motorlu yatak sınıfının en gelişmiş yatak olma özelliğine sahiptir. Bir motorlu yatak hangi özellikte olmalı dediğinizde standart tüm özellikler bu elektirikli yatağımızda toplanmıştır.

4 motorlu yatak sınıfının rakiplerinden ayıran en büyük özeliği; Alçaldığında Türkiyenin en alçak, yükseldiğinde ise en yüksek kumandalı olma özelliğidir. Kumandalı yatak 4 adet 6000 newton piston motor bulunmaktadır. Elektirikli yatağımızın iki motoru baş ve ayak kısımlarını kaldırıp indirirken diğer iki motor, yatağımızın alçaltıp yükseltmektedir. Asansör özelliğini toplamda 12000 newtonluk iki motorun toplamından yaptığı için kilolu kişiler içinde ideal bir üründür. Yatağımızın motorları tamamen kumanda ve tuş yardımıyla çalışmaktadır. Tüm arge çalışmaları ve kalite tesleri yıldırımel medikal tarafından yapılan motorlu yatak fiyatı açısındanda rakiplerinin neredeyse yarı fiyatına sunulmaktadır. Hem kalitesiyle hem de fiyatlarıyla rakiplerini geride bırakan kumandalı yatak set halinde sunulmaktadır. 

izmir  içinde adrese kurulum teslim edilmektedir. Set içeriğinde 4 motorlu yatak, serum askısı ve alez( yatak koruyucu örtüsü bulunmaktadır. Motorlu yatağımız aracısız tarafımızca 2 yıl garantili olup

4 Motorlu Yatağı Dış Ölçüleri; En: 111 cm Boy: 211 cm Yükseklik: 75 cm dir. 150 kg. kadar kilolu kişilere taşıyabilir.Sırt Kaldırma Açısı: 90°  Ayak Kaldırma Açısı: 45°  Yükseklik (yataksız): 35cm ile 75cm arası dır.Yatağın an iskeletini kaldıran ( kaldıraçlar ) 10mm ( 1cm) x 40mm ( 4cm ), 1,5 veya 2mm içi dolu demir "lama" ile yapılmaktadır